ENERGY BITE

con

Spirulina

Il rigenerante profumo di acque profonde e

il morbido fruscio di foreste rigogliose.

Una mini barretta eccezionale,

con fondente 100% e

un cuore di frutta dal gusto vellutato e agrumato,

ad esaltare le preziose qualità della spirulina.

 

Хочу дізнатися більше по послугах?


Дізнатися повну інформацію по послугах ви можете на сторінки форм заповнень. За посиланнями.
Як дізнатися про вартість послуги?


Даний вид потреб не може бути підрахувати заздалегідь, так як кожен об'єкт має свої унікальні риси монтажу, надбудов і підключених функцій, а також використання унікального виробника що тягне за собою ускладнення об'єкта, або його спрощення. Всі підрахунки ведуться з фахівцями які беруть на себе відповідальність за кінцевим результатом і подаються у вигляді кошторису.
Коли зі мною зв'яжуться?


Не дивлячись на обсяг робіт в нашому графіку, фахівці зв'яжуться з вами протягом робочого часу. У разі якщо ви замовляєте сервісний вид договору, при заповненні анкети ви вказуєте час коли вам зручно обговорити вашу потребу, для того що б наші фахівці почали займатися її вирішенням.
Як проводяться оплати?


Оплачуються роботи за актами виконаних робіт. У випадок малих сум ми надаємо можливість оплати в готівковій формі, і картами Visa, MasterCard, Приват 24.
Які гарантії що мої потреби будуть задоволені?


У нас працюють майстри вищого рівня, які будуть постійно мати з вами контакт, і є відповідальними за об'єкти. Договір складається з нами передбачає опис кінцевої форми проекту, і особистої відповідальності. Весь хід роботи буде відбуватися з вашим відомому, і завжди зможете перевірити і відчути наближаєтеся ви з майстрами до потрібного результату.
Чи можу я розірвати договори?


Договора разрываются по заранее прописанным условиям. Вы всегда можете остановить работы если заподозрите что результат по процессу вас не устраивает, и вы знаете лучшие способы решения ваших потребностей.
З компонентами якого виробника ви працюєте?


Ми працює по всіх фірмах які працюють з ринком України через офіційних дистриб'юторів, що в свою чергу економить ваші гроші при закупівлі обладнання та придбання гарантій виробника на пряму.
Відправивши запит, зі мною так і не зв'язалися.


У тому випадку якщо до вас не змогли додзвонитися, ви завжди можете набрати нас на прямий номер і по базі клієнтів ми вас завжди побачимо, і дамо вам пріоритет у майстрів.
Ліцензування обладнання.


Процесом ліцензування обладнання ми беремо на себе, що дозволяє повністю задовольнити вимоги стандартів держави по експлуатації великих обчислювальних систем.
Чи можу я розміщувати, або змінювати структуру проекту?


Самостійно змінювати проект суворо забороняється за умовами договору. Всі зміна проектів ви можете здійснити з майстром, який безпосередньо створював і курирує ваш проект. Робиться це для того, щоб всі компоненти системи мали можливість працювати справно між собою, так як часто цей принцип порушується різними виробниками.
Що за гарантіями якщо ми не беремо у вас підтримку обладнання на час експлуатації?


У тому випадку якщо ви відмовляєтеся від наших послуг обслуговування систем під час експлуатації, ми несемо відповідальність за обладнання встановлене нами на об'єкті. Для цього при поломки, або збої майстер повинен скласти аналіз і акт пошкодження, подаючи його в 2 копіях, нам і виробнику товару. У тому випадку якщо аналіз дасть вердикт що поломка сталася через неправильну експлуатацію, ми не беремо на себе відповідальність.
Як мені звернутися в службу підтримки?


До вас буде представлений конкретний майстер, з яким ви будете зв'язуватися з кожної необхідності, і тримати з ним зв'язок.

©2019 by Vivoo - Meraviglie srl

P.iva IT04263600233

   Via Del Commercio 16  37066 Sommacampagna - VERONA   ITALY

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon